Av. Ersan TAŞTEKİN

Davalarımızı elektronik imza ile yürütmekteyiz. Elektronik imza için E-Tuğra’ya müracaat ettik. Bize yaklaşımınız ve konu ile ilgili vermiş olduğunuz bilgiler bizi son derece memnun etti. İşlemlerimiz son derece seri ve kısa sürede tamamlandı. Sizin gibi ilgili ve bilgili bir personeli istihdam ettiği için de E-Tuğra’yı kutluyorum.

Daha fazla oku »

Mustafa ÇIKLAATLI

Çalışmakta olduğum İpek Mobilya İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin bütün resmi işlerini firmanızın elektronik imzam ile pratik bir şekilde yapıyorum. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Bir arkadaşa tavsiye ettim o da kurulum esnasında canlı destekten çok memnun kaldığını beyan etti. Bizim Dış ticaret şirketi müdürü nede aldık o da memnuniyetini iletti. […]

Daha fazla oku »

Hakan KIVRAK

Sizden önce başka firmalarla telefonda görüştüm. Kurumsal bir e-imza alacaktım ama bir türlü işimi kolaylaştırıp yardımcı olmadılar. Sonra sizin sitenizi açtım, birden ekranın sağ alt köşesinden müşteri temsilcisi hemen iletişime geçip telefonumu aldı ve iki dk sonra aradı. Ne yapacağım konusunda bana tereddütte yer vermeyecek şekilde yardımcı oldu.

Daha fazla oku »

İshak YARGICI

Öncelikle çok hızlısınız. Sitenizden uzaktan yardım bile aldık. İlk ihale şartnamemizi bile aldık. Şunu gördük ki her zaman teknik olarak yanımızdasınız. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Daha fazla oku »