E-DÖNÜŞÜM VE TEKNOLOJİ ZORLUK ÇIKARMASIN,
SANA HİZMET ETSİN

Teknoloji bazen can sıkıcı olabilir.
E-İmzanızı ve KEP adreslerinizi hızla kullanabilmeniz için
üç adımda işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Daha Ucuzunu Arama

Online verdiğiniz siparişlerde en uygun kampanyalı fiyatlar.

Hızlı Online Başvuru

Siparişten kuruluma kadar işlemlerinizi online takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Teknik Destek

Gerekli kurulum ve sonrası sorunlarınız için uzaktan bağlanarak işlemlerinizi yapıyoruz.

E-Tuğra Müşteri Yorum

“Davalarımızı elektronik imza ile yürütmekteyiz. Elektronik imza için E-Tuğra’ya müracaat ettik. Bize yaklaşımınız ve konu ile ilgili vermiş olduğunuz bilgiler bizi son derece memnun etti. İşlemlerimiz son derece seri ve kısa sürede tamamlandı. Sizin gibi ilgili ve bilgili bir personeli istihdam ettiği için de E-Tugra’yı kutluyorum

Av. Nurican Yardımcı

E-İMZA

15 dakikada e-imzanız hazır.

239₺'den başlayan fiyatlarla.


Fiyatları Gör

KEP

En uygun fiyatla, hızlı çözüm

90₺'den başlayan fiyatlarla


FİYATLARI GÖR

SSL Sertifikası

Yerli ve Güvenilir

90₺'den başlayan fiyatlarla


Fiyatları Gör
E-Tuğra Zaman Damgası

Zaman Damgası

E-Tuğra, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu uyarınca yetkili bir Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı (ESHS) olarak, elektronik sertifika hizmetleriyle birlikte Zaman Damgası hizmetleri de sunmaktadır.

 

Hemen Al

API Yazılım Kütüphaneleri

Kurumların kendi e-imza uygulamalarını geliştirebilmelerine imkan veren Yazılım Kütüphaneleri(API), her ölçekte kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitlendirilmiştir. Bu kütüphaneler sayesinde çeşitli formatlarda imza oluşturabilen ve doğrulayabilen uygulamalar geliştirebilirsiniz.

 

Hemen Başvur

CAdES, XAdES, PAdES İmzalama

Elektronik belgelerinizin E-İmza ile imzalanması veya E-İmzalı belgelerinin doğrulanmasını sağlayan bu servisler sayesinden manuel veya sistematik olarak iş süreçlerinizin dijitalleşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle bankaların, hastanelerin veya finans kuruluşlarının ihtiyacı olan bu çözümler iş gücünden ve zamandan tasarruf sağlamaktadır. ISO 9000 veya ISO 27001 sertifikasının gerektirdiği şartların birçoğunu yerine getirilmesini sağlanmaktadır.

 

Hemen Başvur

17 YILLIK TECRÜBE

E-Tuğra; 2006'dan beri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu lisansına sahip Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı'dır.

E-Tuğra tecrübe
Güvenilir Sertifika Otoritesi E-Tugra

Güvenilir Sertifika Otoritesi

E-Tuğra olarak üretiğimiz sertifikalarımız Microsoft, Google, Apple, Opera ve Mozilla gibi tarayıcılarda güvenli kabul edilir. Türkiyede hem masaüstü hemde mobile tarayıcılarda sertifikası güvenli kabul edilen tek sertifika makamı.

Her Aşamada Destek

Teknik destek personellerimiz tarafından uzak masaüstü bağlantı programı aracılığı ile, bilgisayarınıza bağlanarak e-imza uygulamanıza göre gerekli tüm kurulumlar anında ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

  • Satış ve teknik destek taleplerinizi karşılamak adına sizin için her an hazır müşteri temsilcilerimizle anlık görüşmeler yaparak işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
canli destek etugra

Neden yarım milyon kullanıcı

E-Tuğra'yı tercih ediyor?

Yarım milyonu aşkın kullanıcı

500000

Türkiye Genelinde Bayilerimiz

150

Türkiye Genelinde Ofislerimiz

81

İlk Beşyüz Bilişim Firması

500

3 milyon üzerinde üretilen sertifika

3000000

E-İmza ve KEP hesabı tek başvuruda KEP'e %60 İNDİRİM
 • E-İmza paketine ek olarak,
 • KEP paketini sipariş sırasında ekle
 • KEP ürününe %60 indirim uygulansın.
  Kampanya kısa süreliğine geçerlidir.
 • Hemen Başvur
İlk Defa E-İmza Alacaklara Hoş Geldin Kampanyası
 • En uygun fiyata online olarak başvuru yaparak
 • aynı gün içinde e-imzanızı kullanabilirsiniz.
 • E-İmza başvurunuzda anında %10 indirim.
  239₺ yerine 215₺'den başlayan fiyatlarla.
 • Hemen Başvur

en uygun fiyatlarla

%100 Yerli ve Güvenilir SSL Sertifikası

E-Tuğra Tanıtım Videosu İzlemek İçin Tıklayın

Haberler / Duyurular

Posts not found

Sıkça Sorulan Sorular?

E-İmza Nedir?

5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’nda yer alan şekliyle elektronik imza; başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veriyi tanımlar.
Elektronik İmza Kanunu’nda; güvenli elektronik imza, elle atılan imzaya eşdeğer kabul edilmiş ve elektronik imza ile oluşturulmuş verilerin senet hükmünde olacağı belirtilmiştir.

KEP Nedir?

KEP – Kayıtlı Elektronik Posta; gönderici ve alıcı kimliklerinin belli olduğu, gönderi zamanının ve içeriğin değiştirilemediği, uyuşmazlık durumunda hukuki geçerliliği olan güvenli elektronik posta hizmetidir. KEP iletisinin kim tarafından gönderildiği, kime gönderildiği, ne zaman gönderildiği, teslim edildiği ve okunduğu bilgileri hukuki delil niteliği taşır.

SSL Nedir?

SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür.
Gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Zaman Damgası Nedir?

Zaman Damgaları belli bir verinin belirtilen bir tarihte var olduğunu kanıtlarlar. Zaman Damgası Sunucusu, zaman damgalarını imzalamak için açık anahtar teknolojisini kullanarak, verinin bütünlüğünü ve belirli bir tarihteki varlığını onaylar.

neden müşterilerimiz bizi seviyor!