neden müşterilerimiz bizi seviyor!

Sizde değerli görüşlerinizi bize [email protected] adresinden iletebilirsiniz.

Barış KARAMAN , [ BARIŞ K. EĞİTİM VE DANIŞMANLIK GROUP OF COMPANIES ]
Her açıdan çok yeterli diyerek tavsiye eden arkadaşların geneline bende katılıyorum. :)) Saygılar….


said semiz
hızlı ve yetenekli ve saygılı personelleriniz için teşekkürler ayrıca personellerinede teşekkürler ISPARTA ALTINBAŞAK GIDA LTD.


mustafa bolkan
sağolasın e-tuğra 🙂


ŞENÖZ TARIM ÜRL.LTD. , Mustafa YIKILMAZ
Sayın e tuğra yetkili ve yöneticilerinin sorunlara yaklaşım tarzı ayrıca sorunları çözmek için mükemmel yaklaşımı taktire şeyandır. Ayrıca müşteri ile konuşurken ki iş ahlakı ve ciddiyeti de su götürmez bir gerçektir.Tüm bu hizmetlerinde ötürü kendisine ve kurumunuza bu teşekkürü borç bilirim.


A.T.M İnşaat Mühendislik , Ahmet Talha DEMİR
e tuğra’ya çok teşekkürlerimi sunarım.Mükemmel


Abdulaziz TOPRAK
E-imzamı yeni aldım ve ekapta kullanıyorum. Çok büyük bir kolaylık sağlıyor ve çok memnunum.


Göknisan Ormancılık Bürosu , Gökhan DESTEGÜL
Bayağı profesyonel bir ekip gerçekten memnun kaldık.İyi çalışmalar.


Elazığ Hayal Grup İnşaat , Mehmet DEMİRELLİ
Bu sabah ofisimin kapısı çalındı, gelen kuryeydi… Çok şaşırdım daha dün öğlene doğru başvuru yapmıştım.Gerek başvuru sırasında gerek sonrasında kurulumla ilgili olarak çalışan arkadaşlar çok etkin ve başarılı ve de gayet nazik..Çok beğendim, hizmetinizden memnun kaldım.Profosyonelsiniz.İyiki sizi tercih etmişim.


Avukatlık Bürosu , Esra SALMAN
İlginiz ve gayretleriniz için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.


EL-KA İNŞ.LTD.ŞTİ , Murat KARADİZ
Gerçekten uzun zamandır gördüğüm en iyi teknik desteğe sahip firma.Satış sonrası sürekli ve hızlı destekleri gerçekten inanılmaz.E-imza edinilecekse kesinlikle ve kesinlikle e-tugra dan olmalı.Çok teşekkürler.


Aysis Asansör , Serkan AY
Uygun fiyat,kaliteli hizmet, kusursuz teknolojik alt yapısı ile hizmet alıyoruz.Teşekürler.


Canlı Hukuk Bürosu , Muzaffer CANLI
Sisteminiz tek kelimeyle mükemmel , eksiksiz ve seri. Teşekkürler


Serhat İnşaat , Hikmet CEBBA
E-imza yı geçen seneden beri kullanıyorum o kadar çok işimi gördüki burdan tüm yetkilelere çok teşekkür ediyorum. Müşteri hizmetlerine ayrı bi teşekkürlerimi iletmek istiyorum çünkü gerçekten müşteri ile nasıl ilgeleneceklerini gayet iyi biliyorlar


Bozduman ELEKTRİK LTD. ŞTİ. , Muhammet KARTAL
Kadro deneyimli ,teknik destek kusursuz , kurulumu basit , kullanımı kolay. 3 yıldır kullanıyorum bugüne kadar hiç sorun yaşamadım.


AS ARAŞTIRMA, Ersin ÖZTÜRK
E-tugra gösterdiği ilgi ve çabayla taktiri hakediyor.


AVUKAT, Ahmet GÜÇ
E-Tugra çalışanlarına yardımlarından dolayı teşekkür ederim. hızlı ve kesin çözüm bir günde imzamızı teslim aldık. E-tugra nın satış öncesi ve satış sonrası vermiş olduğu hizmetler için teşekkür ederim.


İlbeyi Hamitoğulları İnş.San.Tic.Ltd.Şti, Fahri YELOK
Elektronik İmza almamız konusunda bizlere yol gösteren, sorunlarımızın çözümü noksatında bizlere büyük destek sağlayan, ve bizleri sabırla dinleyip sabırla katlanan satış birimi ve teknik destek birimine çok teşekkür ediyorum


Zehra Teks İnş. Ltd. Şti., Yavuz GÜMÜŞSU
Paket bugün itibariyle elime ulaştı. Kurulumu teknik desteğiniz sayesinde gerçekleştirdik bir problem gözükmüyor.Göstermiş olduğunuz yakın ilginiz ve hızlı hizmetinizden ötürü çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim, Saygılarımla.


Emir HERDEM.
Satış öncesi ve sonrası ilgi alakanızdan dolayı teşekkür ederim


AVUKAT, Savaş KARAER
E-İmzamı yeni aldım başarılar dilerim


AVUKAT, Nuri AKIN
E-İmzamı yeni aldım firmanızın vermiş olduğu hizmetten memnunum


AK-NUR /ŞİRKET YETKİLİSİ , Nuri AKIN
E-imza konusun Başvuru aşaması ve sonrasındakı hizmetlerinizden çok memnun kaldık..özellıklede müşteri hizmetlerındekı arkadaşlara ve teknik destek deki arkadaşlara sorunlarımızı çözme noktasında çok teşekkür eder,çalışmalarınızda başarılar dileriz.
Firmanızdan almış olduğumuz hizmetin memnuniyet ifadesi olarak diğer firmalardan almış olduğumuz e-imzalarımızı da süreleri dolunca sizlere geçirerek gösterdiğimizi düşünüyoruz. Satış ekibinizden teknik ekibinize , arkadaşlarımın göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim.


K.F.C. GIDA TEKSTİL SAN. İTH.İHR.YAT.A.Ş.
Meslek hayatım süresince çeşitli firmalarla çeşitli konularda, müşteri olarak alış veriş içerisinde bulundum.Bugüne kadar en fazla memnuniyet duyduğum firma E-TUĞRA FİRMASI ve en fazla memnun kaldığım firma çalışanı Nur hanımdır.Müşterileri olarak E-İmza satışı ve kullanımı süresinde bana göstermiş oldukları ilgiden dolayı E-Tuğra firmasına ve firma çalışanı Nur hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.


AVUKAT , Ahmet DOĞAN
Çevre ve Orman Bakanlığı için ihtiyacım olan E-İmza alımı ve kullanımı için arkadaşlarımın gösterdiği ilgiye teşekkür ederim.Firmanızdan almış olduğum hizmeti arkadaşlarımada tavsiye ediyorum.Teşekkür ediyorum


GIDA MÜHENDİSİ. , Ahmet Murat MUMCU
Bugün imzalama işleminde sorun yaşadım ancak her aramamda telefona kim cıkarsa çıksın ciddi anlamda yardmcı oldu. ve bazı hatalar bilgisayarımdan kaynakalanmasına rağmen onları bile çözdüler.Teknik destekte çalışan arkadaşlar, müşteri temsilcileri herkese ayrı ayrı teşekkürler.Anında ilgilenip dönüş yaptılar ve şuan sorunsuz şekilde çalışabiliyorum.


Hera Çevre Proje Danışmanlık. , Elif KAYA
Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı sizlere ve ekip arkadaşlarınıza çok teşekkür ederiz.Zamana karşı vermiş olduğumuz yarışta bizlere destek olarak çok kısa zamanda
Elektronik İmzamızı bizlere ulaştırmanız firmanız açısından çok önemli.Teşekkür ederiz.


FLAMA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ. , Suat BAYOĞLU
E-tuğra çalışanlarına yardımlarından dolayı teşekkür ederim. hızlı ve kesin çözüm bir günde imzamızı teslim aldık. E-tugra nın satış öncesi ve satış sonrası vermiş olduğu hizmetler için teşekkür ederim.


İlbeyi Hamitoğulları İnş.San.Tic.Ltd.Şti. , Fahri YELOK
İlginiz ve gayretleriniz için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.


Bin AKSU inş.san.tic.ltd.şti. , Turan AKSUN
Danışmanlığını yaptığımız müşteriler adına talep ettiğimiz e imza paketlerinin sorunsuz elimize ulaşması şirketinize ve özellikle Zeliha Arkçı’ya teşekkürlerimi sunarım.


Çukurova Patent Ltd. Şti., Hava SOYSÜZEN
Hizmet kalitesi 10 üzerinden 9,5 gayet başarılı.


SİVAS İPEKYOLU TURİZM LTD ŞTİ, Halil ibrahim TUFAN
Elektronik İmza almamız konusunda bizlere yol gösteren, sorunlarımızın çözümü noksatında bizlere büyük destek sağlayan, ve bizleri sabırla dinleyip sabırla katlanan Sayın Nur hanıma çok teşekkür ediyorum.


Özen Çakıl Kum İml. Hafr. Nak. Gıda Madencilik Sanayi Tic. A.Ş , İsmail Hakkı ÖZMEN
Bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim. Çalışanları ve ayrıca programda hemen görüşme penceresini düşünen zihniyeti kutlarız.


ALTES MÜH.LTD.ŞT , Özkan ŞAHİN
Başvuru yaptım, evrakları faxladım ve bir gün sonra e-imzam elimde. Bu kadar hız beklemiyordum. Hem satış esnasında hemde sonrasında bilgilendirmeleriniz ve profesyonel aynı zamanda samimi yaklaşımlarınız için çok teşekkür ederim. İyiki sizi tercih etmişim.


AS ARAŞTIRMA , Ersin ÖZTÜRK
Kadro deneyimli,teknik destek kusursuz,kurulumu basit,kullanımı kolay.üç yıldır kullanıyorum bugüne kadar hiç sorun yaşamadım.


AVUKAT , Köksal MANDIRACI
E-imza yı geçen seneden beri kullanıyorum o kadar çok işimi gördüki burdan tüm yetkilelere çok teşekkür ediyorum. Müşteri hizmetlerine ayrı bi teşekkürlerimi iletmek istiyorum çünkü gerçekten müşteri ile nasıl ilgeleneceklerini gayet iyi biliyorlar.


Bozduman ELEKTRİK LTD. ŞTİ. , Muhammet KARTAL
Site Girişinde çevrimiçi olarak müşteri ile yapılan görüşme çok sağlıklı ve çok güzel tebrik ederim.Özellikle müşteri hizmetleri servisiniz harika.İyi Çalışmalar.


Şerif TOSUN
Web sitenizdeki canlı destek olayınız çok güzel. Diğerleri gibi biz ziyaretçinin tıklamasını beklemeden hemen, biz buradayız nasıl yardımcı oluruz girişi yapmanız da süper. Bu şekilde çok müşteri kazanırsınız. Diğer firmayı aradığımda ilk seferinde telefona bile bakan olmadı.Süpersiniz.


Selçuk Ünal.
E tugra bilişim ve teknolojileri olarak vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldığımı ve kesinlikle tavsiye edeceğim bi kuruluş olduğunuzu bilmenizi isterim saygılarımla iyi çalışmalar dilerim.


Mustafa TİLKİ
Gerek e-imza alirken göstermiş olduğunuz ilgiye, gerek satiş sonrasi teknik personel tarafindan gösterilen ilgiye teşekkür ederiz.


ER-EN GRUP TİC. LTD. ŞTİ.
İnternetten yaptığımız araştırmalar sonucunda üç adet firmayla temasa geçtik. E-Tuğra’da bunlardan biriydi.Gerekli sürate ve en uygun fiyatlara sahip olduğunuza karar verdik.Bünyemizdeki diğer şirketler için ilerde gene firmanızı kullanacak olmakla beraber Balıkesir ve civarındaki birçok firmayla temas halinde olduğumuz için onlara da e-imza firması olarak sizi tavsiye edeceğiz.


Kaplan Grup Koruma. , Dağhan KABAN
E Tugra ile ilk görüşmeye başladığım günden itibaren çok büyük ilgi ve destek gördüm.E-İmza kulanıcısıyım.çok memnunum tavsiye ediyorum.


BURCUM MEDİKAL Ltd.Şti. , Mustafa ÇEVİK
E-tugra olarak E-imza uygulaması göstermiş oldugunuz ilginize ve teknik desteginize teşekkür ederim.


Ecs Ltd.Şti. , Cumhur CANLI
E-imza alımı sırasında E-Tugra ile çalışmamızı kısaca özetlemek gerekirse ; ekonomik,kaliteli,hızlı ve sorunsuz bir çalışma sonucu E-İmza aldık ve sorunsuz bir şekilde kullanmaktayız.Bundan dolayı E-Tugra ile çalışmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtir başarılarınızın devamını dileriz.


KÖROĞLU İNŞAAT / VAN
Firmanızın, sıcak, samimi ve güler yüzlü hizmetinden dolayı kendimizi sizden birisi gibi hissettirdiğiniz için firmam adına teşekkür ederim. Bir hizmet ancak bu kadar hızlı ve çözümcül Sunulabilir. Bu fark ancak sizinle çalışarak anlaşılır herkese bu farkı yaşamasını tavsiye eder iyi çalışmalar dilerim .


KONUK MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. , SEFA KONUK
E-İmzayı almamda göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.


MİR İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. , İshak YARGICI
Öncelikle çok hızlısınız.Sitenizden uzaktan yardım bile aldık.İlk ihale şartnamemizi bile aldık.Şunu gördük ki her zaman teknik olarak yanımızdasınız.İlginiz için çok teşekkür ederim.


LEDMAR GÖRÜNTÜLEME MERK. ve SAĞ. HİZ.LTD.ŞTİ. , Fuat ALTUĞ
E-tugranın internet sitesine eklenmiş olan teknik destek uygulaması çok güzel, başarılı, mükemmel bir çalışma olduğunu ve bilgisi doğrultusunda firmamız adına memnuniyetimizi dile getirmek istedik.


Keleş Danışmanlık. , Ümit KELEŞ
Başvuru aşamasından başlayıp son aşamasına kadar müşterileriyle birebir ilgilenen , her türlü sorunlarından yardımcı olan E-Tugra çalışanlarına teşekkür ederim.


TR KOBİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ELEKTRONİK SAN. VE TİC. , Başaran GÖRGEÇ
Sizlerle çalışmaktan gurur duyar başarılarınızın devamını dilerim.


Erol ÇİMEN
E-İmza sayesinde kurumlara git gel olayı bitti ve ayrıca para ödemek zorunda kalmıyorsunuz.Bu konuda beni bilgilendiren satış ve teknik destek personeline teşekkür ederim.


Petrol Ofisi Bayii , M.Ali PABUÇCU
E-İmzamı yeni aldım.İlgi ve alakanıza teşekkürler.


Mehmet Dursun DEMİRAY
E-tugra nın satış öncesi ve satış sonrası vermiş olduğu hizmetler için teşekkür ederim.


A.ÖZCAN
Şahinler inşaat firması adına almış olduğumuz e imzamızın başvuru ve üretim aşamasında olan yardımlarınız için teşekkür ederiz.


Uğur Tolga ŞAHİN
Firmanızın verdiği hizmetten çok memnunuz özellikle de çalışanlarınızın güler yüzü ilgi alakası bizi çok mutlu vede memnun etti ve çok aktif ve hızlı bi çalışma kadrosuyla herkese tavsiye ederiz.


İLKAR SEBZECİLİK , İsmail İLÇİ
Şirketlerimiz adına sizden 5 adet e-imza aldık bu konuda sizlere güveniyor çalışmalarınızda başarılar dileriz.


AGZ ELEKTRİK METAL SANAYİ LTD ŞTİ , Gürsel ŞENGÜL
Göstermiş olduğunuz ilgi alakaya teşekkür eder tüm şirketlere e-tugra yı önermekten mutluluk duyarız.


STAR OTO RENTECAR GRUP , Hakan KIVRAK
Sizden önce başka firmalarla telefonda görüştüm.kurumsal bir e-imza alacaktım ama bir türlü işimi kolaylaştırıp yardımcı olmadılar.sonra sizin sitenizi açtım.birden ekranın sağ alt köşesinden müşteri temsilcisi hemen iletişime geçip telefonumu aldı ve iki dk sonra aradı.ne yapacağım konusunda bana tereddüte yer vermeyecek şekilde yardımcı oldu.


Burhan AKSOY
E-Tugradan memunum.Sizin sayenizde işlerım cok kolaylaştı ve cevreme de sizi öneriyorum.Müşteri hizmetinizde cok güzel sizi tebrik ediyorum.


Remzi ÖZTUNÇ
E-imza çok güzel bir sistem ve bu sistemi çok iyi seri bir şekilde biz kullanıcılara ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim.


Ejder KESKİN
Şahsınızdan ve etugra dan çok memnunuz.Size kimi yönlendirdiysem harika hizmet verdiniz.Bütün arkadaşlarım ile dostlarımla çok ilgilendiniz.


TASTEKİN HUKUK BUROSU , Av.Ersan TAŞTEKİN
Çalışmalarımızı elektronik imza ile yürütmekteyiz. Elektronik imza için sizin şirketiniz ETUGRA’ya müracaat ettik. Bize yaklaşımınız ve konu ile ilgili vermiş olduğunuz bilgiler bizi son derece memnun etti. İşlemlerimiz son derece seri ve kısa sürede tamamlandı.Sizin gibi ilgili ve bilgili bir personeli istihdam ettiği için de ETUGRA’yı kutluyorum.


Zübeyir ATASOY , Çevre Görevlisi
E-imzamızı yeniledik ve sorunsuz kullanıyoruz.İlginize teşekkür ederim.

Selim KUM
İlginiz, takibiniz ve hızlı dönüşünüz için çok teşekkürler. Şu an itibari ile hiçbir sorun olmadan elektronik imzamı kullanabiliyorum.

Av. İlteriş ERDEMİR
Hızlı anlayışlı ve hoşgörülü müşteri destek hattı online veya telefonla destekde cevap alamadığımı hatırlamıyorum.Teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Vatan Güvenlik , Erdinç DİNÇEL
İlginiz için çok teşekkür ederim.Hizmetinizden memnun kaldım.Başarılarınızın devamını dilerim.

Atilla BATTAL
Firmanızla görüşmeye başladığım ilk gün ve sonraki haberleşmelerimiz dahil olmak üzere göstermiş olduğunuz samimiyet ve cok profesyonelce calışmalarınızdan dolayı teşekkür eder iyi günler iyi calışmalar dileriz.

Halil ABURŞU
Firma olarak sunmuş olduğunuz hizmet-ler-den çok memnunuz.ihale sürecindeki evrak işlerinin bu kadar kolaylaştırılmış olması ve tereddütleri ortadan kaldıran güven ortamını tesis ettiğiniz teşekkür eder,çalışmalarınız da başarılar dileriz.

Ankyra Ecza Deposu Ltd.Şti / A.Tayfun BOZTÜRK
Gayet güzel firma olarak da çok hızlı bizleri sonuca ulaştırdınız.Müşteri temsilcimiz gayet ilgili.Teşekkürler.

Berdan KÖROĞLU
E tuğra ile işlemlerimizi sorunsuz olarak yapmaktayız.Şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadık.İlginize teşekkür ederiz.

ŞENÖZ TARIM ÜRL.LTD. , Mustafa YIKILMAZ
Sayın e tuğra yetkili ve yöneticilerinin sorunlara yaklaşım tarzı ayrıca sorunları çözmek için mükemmel yaklaşımı taktire şeyandır. Ayrıca müşteri ile konuşurken ki iş ahlakı ve ciddiyeti de su götürmez bir gerçektir.Tüm bu hizmetlerinde ötürü kendisine ve kurumunuza bu teşekkürü borç bilirim.

Sedat BARUT
Göker Hukuk Bürosu ile yapmış olduğunuz görüşmeler sonucunda, sayenizde büromuzdaki tüm avukatlarımız e-imza sahibi olmuştur ve olmaya devam etmektedirler. ilginiz için teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Göker Hukuk Bürosu
İki yıldan beri kullanmakta olduğum e- imza ile tanışmamı sağlayan, kullanım esnasında teknik yönden güven duyarak kullandığım,tavsiye ettiğim insanların mumnuniyetlerine şahit olduğum Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) sı E-TUĞRA,”Türkiye nin elekronik imzası” olmayı gerçekten hak etmekte.

Adem Utku ÇAKIL
Ben uzun süredir bu kadar ilgili ve hızlı çalışan bir müşteri hizmetleri görmemiştm.

Av. Mehmet EROĞLU
Gerek basvuru asamasinda, gerekse arti kurumsaldan aldigim otomatik odeme cihazi ile ilgili konularda beni gayet acik bir sekilde bilgilendirildim.Çok memnunum teşekkür ederim.

Onur KÜÇÜKUYSAL , Onat İnsaat Muhendislik Taahhut Ticaret
Satış sürecindeki bilgi ve yönlendirme ve hızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Valen Bilişim Ve Medya Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
E-İmza almamda göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve süreci en hızlı bir şekilde yönettiğinizden dolayı teşekkür ederim.

Abdussamet CİVELEK
firmanızdan yaklaşık 15 kışi yada firmaya e-imza aldım.bunda en büyük etken vip uygulamanız ve personellerinin katkısı yardımı oldu.Gördügüm ilgi ve yardım vip uygulamanız sayesinde şimdi kime bir e-imza gerekli olsa hemen firmanıza ulaşıyorum.teşekkùr eder,iyi çalışmalar dilerim

Ayhan ÖZMEN , Bahar Tekstil
Firmamız adına değişik kurumlarda kullanılmak üzere 12 adet e- imza kullanmaktayım.Her türlü desteği çekinmeden alabiliyorum.Merak ettiğim bir durum olduğunda arkadaşlar memnuniyetle yardımcı oluyorlar.

Lütfü ÖZBAY
Firmanızın vermiş olduğu hizmetlerden çok memnunum.

Aydemirler Samet ERGÜN
“Sayın E-Tuğra üst yönetimine iletilmek üzere mart 2011 tarihinden itibaren almış olduğum hizmetlerle ilgili tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunarım.

Yaşar KABA
E tuğra ile 3 yılı aşkın bir süredir çalışmaktayım. Tecrübeli kadrosu, kaliteli hizmet anlayışınız ve her konuda yardımsever teknik ve idari ekibinizle bizlere yardımlarınızı esirgemediğiniz için teşekkür ederiz.

Orhan YILDIRIM , Türk Danışmanlık
E-Tuğra personelinin göstermiş olduğu güler yüz ve hızlı çözüm için teşekür ederiz.

Cem ZENGİNER , Seren Turizm Ltd.Şti
E-tuğraya vermiş olduğu hızlı hizmetlerinden dolayı tşk ederiz.

Caner YEDİKARDEŞ , Deniz Lab.Ürn.İht.İhr.Tic.Ltd.Şti
E-tuğra destek elemanları için olumlu olarak aklınıza ne geliyorsa yazdım varsayın.Ben çok memnunum.

Mustafa Faruk ÇINAR , Şanlı Hukuk Bürosu
Hayatımda bu kadar aktif bir hizmet görmedim.tüm çalışanlara bravo,tebrikler.

Yılmaz KULA ,Gül Makina Sanayi
E-Tuğra ile çalışmanın en doğru karar olduğunu düşünüyorum.

Ufuk YANAR ,Ak Danışmanlık
Her açıdan çok yeterli tavsiye ediyorum.

Meriç YILMAZ ,Avukat
Satış sonrası destek çok hızlı ve yeterli.Teşekkürler E-Tuğra

Recep BEKTAŞ , Kocaman Sağlık
1 yıldan beri E-Tuğra ile çalışıyorum.Çok memnunum.Çevremdeki insanlarada tavsiye ediyorum

Ülkü EMER , Gümüş Su Arıtma Tesisleri San ve Tic.AŞ
E-Tuğra, gerek satış aşamasında, gerekse satıştan sonra müşterileriyle birebir ilgilenen, her türlü sorunlarında yardımcı olan, hiyerarşik yapısı düzgün ve sağlam isimlerden oluşan güzide bir firmadır. Verdikleri kaliteli hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Bilgehan OKUMUŞ
Gerçekten satış sonrası hizmetiniz çok iyi.Kullanımla ilgili yaşadığım her sıkıntıda beni dinleyen vede teknik desteğini oldukça kibar ,nazik vede kolaylıkla gerçekleştiren ekibinize çok tşk ederim.