tr-TRen-US

 

Premium Multidomain SSL (OV)

Önceden belirlediğiniz birden fazla sayıda alanadi için tek bir sertifika ile güvenli iletişim ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Örnek olarak tek bir multidomain sertifika ile www.alanadi.com, www.siteadi.com, www.website.com vb. adreslerinin tümünün korunması mümkündür.

2 Yıllık 1828 TL
1 Yıllık 914 TL


Multidomain fiyatına 3 adet alan adı dahildir. 3 adet alan adı üzerine her ek alan adı için bu fiyatlar uygulanmaktadır. 

Ek Alan Adı 1 Yıl / 260 TL 2 Yıl / 500 TL

 

TEK DOMAIN SSL

  Yalnızca bir alan adının güvenliğini sağlamak için gerekli SSL sertifikasıdır.

MULTIDOMAIN SSL

  Bir veya birden fazla alan adının tek bir sertifika ile güvenliğini sağlamak için gerekli SSL sertifikasıdır.

WILDCARD SSL

  Bir alan adı ve onun sınısız alt alan adlarının tek bir sertifika ile güvenliğini sağlamak için gerekli SSL sertifikasıdır..
 

WEB TARAYICI UYUMLULUĞU
E-Tuğra SSL sertifikaları Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer gibi büyük web tarayıcıları tarafından güvenilir sertifika otoritesi olarak kabul edilmiş olup iOS ve Android mobil işletim sistemlerinde de %100 güvenilir sertifika otoritesi olarak yerini almaktadır. 4096 bit anahtar uzunluğunda kök sertifikasına sahip olan tek Türk firması olmakla birlikte dünya çapında sayılı firma arasındadır.

 

 

 


GÜVENLİ SİTE MÜHRÜ
Sitenizde SSL kullanıldığına dair ziyaretçilerinize gösterebileceğiniz E-Tuğra sertifika otoritesine ait güven logosudur. Güven logoları ziyaretçilerinizin sitenizde kendilerini güvende hissetmesine ve dönüşümlerinizi arttırmanıza yardımcı olur.


EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ
E-Tuğra sertifika otorite makamı olarak dünyadaki %99,9 web tarayıcısı tarafından güvenli kök olarak kabul görmesi sayesinde, tüm dünya ile rekabet ediyor, daha güvenilir ve daha uygun fiyatlara hizmet sunuyoruz.


 

YEREL GLOBAL ORTAĞINIZ 
Artık SSL sertifikalarınız için yabancı bir marka seçmenize gerek yok. Çünkü E-Tuğra tüm dünyaca kabul gören yetkili sertifika otoritesidir. Belgelerinizin doğrulanmasından sertifika üretim süreçlerine kadar tüm işlemlerinizin tarafımızca sağlandığı Türkiye’nin SSL markası olan E-Tuğra ile %100 güvendesiniz. Satış öncesi ve ya satış sonrası desteğe ihtiyaç duyduğunuz her durumda çağrı merkezi, e-posta ve canlı destek operatörlerimiz destek vermek için her zaman yanı başınızdadır.HEMEN SSL SAHİBİ OLUN

  Başvuru formunuzu doldurun,

  Kolayca ödemenizi gerçekleştirin,

  İşlemlerinizi tamamlayın,

  Aynı gün içerisinde SSL Sertifikası sahibi olun


SIKÇA SORULAN SORULAR

SSL Sertifikası Nedir?
SSL Sertifikası iki nokta arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olarak güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan ve site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden bir üründür. Özellikle e-ticaret platformlarında güvenli ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayarak, kredi kartı ve kişisel verilerin şifrelenerek iletilmesine olanak tanır.
SSL Sertifikası Kurulumu Nasıl Yapılır?

SSL Sertifikası kurulumu, web sitenizin bulunduğu platform ve kullanmakta olduğunuz hosting kontrol panelinin işlevlerine göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak kısa bir işlemdir. Kurulum işlemleri ile ilgili Destek Portalımızdan yardım alabilirsiniz.

SSL Sertifikası Nasıl Alınır?
SSL Sertifikasının sipariş işlemi tek aşamada gerçekleştirilmektedir. Satın almak istediğiniz sertifikayı sepetinize ekleyerek ödeme yapmanız sonrası, hosting paneliniz ya da sunucunuz üzerinden oluşturduğunuz CSR kodunuz ile sipariş oluşturma sürecini tamamlayabilirsiniz.
SSL Sertifikası Almak İstiyorum, Hosting Hizmetini Sizden Mi Almalıyım?
Hayır, E-Tuğra hosting hizmeti satmamakta olup SSL Sertifikasını E-Tuğra'dan satın alarak hostingi istediğiniz firmadan satın alarak sertifikanızı kurabilirsiniz.
Tüm Bankalarla Uyumlu Mudur?

Evet, SSL Sertifikaları tüm bankalarla uyumludur.

Hangi SSL Sertifikasını Almalıyım?

• Kişisel veya standart kurumsal bir web sitesi sahibi iseniz, Standart DV SSL sertifikalarını tercih edebilirsiniz.
• Firma sahibi iseniz Premium OV ve EV SSL seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
• Firma sahibi iseniz ve birden fazla alan adına sahipseniz alan adlarınızın tümünü tek sertifika altında korumak için Multidomain özellikli Premium ya da EV tipinde seçim yapabilirsiniz.
• Çoklu alan adı (subdomain) koruması ve büyük ölçekli kurumsal ve e-ticaret siteleriniz için DV Wildcard ya da OV Wilcard SSL çözümlerini seçebilirsiniz.

cPanel, Plesk Gibi Hosting Kontrol Panelleri Üzerinden Kurulum Yapılabiliyor Mu?
Evet, kurulum yapabilirsiniz.
SSL Sertifikam Ne Kadar Zamanda Tarafıma Gönderilir?

Seçmiş olduğunuz doğrulama tipine göre doğrulama sağlandıktan sonra işlemler yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Belge gerektiren SSL Sertifikalarında ise bu işlem 12-24 saat arasında sürebilmektedir.

Sertifika Başvurusu İçin Belge Gerekiyor Mu?
DV belge gerektirmemekte olup OV ve EV tipli SSL sertifikaları belge gerektirmektedir. Ürünlerin listelendiği sayfada hangi sertifika için hangi belge gerektği detaylı yazılmıştır.
Garanti Bedeli Nedir?
SSL Sertifikalarında verilen Garanti Bedeli, satın aldığınız ilgili SSL Sertifikasının, hatalı işlem, sertifika kaynaklı oluşabilecek teknik bir aksaklık veya güvenlik sorunu durumunda ödemeyi garanti ettiği bedeldir. Bu garanti bedelleri, SSL türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Her SSL Sertifikası ürününün yanında, taahhüt ettiği garanti bedelinin tutar bilgisi yer almaktadır.