tr-TRen-US

E-DOST UZAKTAN YARDIM VE EĞİTİM SETİ

E-DOST


    Bilgisayar konusunda yardıma ihtiyacınız mı var?

  Kurulum CD'nizden veya https://online.e-tugra.com.tr/edost/ adresinden kurulumu yapın,

  E-dost Giriş Bölümünden TC kimlik numaranız ile giriş yapın,

  VIP Bağlantı İçin tıklayın,

  Arkanıza yaslanın, 

 ASİSTANINIZ SİZİN İÇİN ÇALIŞIRKEN İZLEYİN...


 

e-Dost Nedir?
e-Dost, e-Tuğra'nın elektronik imza kullanıcılarına sunduğu 12 aylık uzaktan yardım ve  elektronik imza eğitim hizmetidir. Bu hizmeti almanız durumunda, teknik destek ekibimizin geniş kapsamlı hizmetlerinden yararlanma imkanı sağlarsınız.

Hemen e-imza kurulumunuzu yapalım
Elektronik imzanızı aldığınızda kurulum için siz teknik desteğimizi aramadan uzmanlarımız sizi arayarak kurulumunuzu ücretsiz olarak gerçekleştirir.Bilgisayarınızı mı formatladınız?
E-Dost üyelerine özel iletişim hattımızdan direk uzmanlarımıza bağlanarak tekrar ücretsiz e-imza kurulumu yaptırabilirsiniz.

E-İmzanızı birkaç bilgisayarda kullanın!
e-Dost satın almanız durumunda teknik destek uzmanlarımıza birden fazla bilgisayara kurulum yaptırabilirsiniz.E-İmza hakkında eğitim alın!
Elektronik imzanızı kullanmak için teknik destek uzmanlarımızdan özel eğitim alabilir, internet ortamında e-imzanızı güvenle kullanabilirsiniz.
İşlemlerinizi birlikte yapalım
E-İmza kullanılan portallardaki işlemlerinizi örneğin; ekap'ta ihale dökümanı indirme, mersis'te tescil işlemleri ve bunlara benzer daha birçok işlemi, size özel teknik destek uzmanımızla birlikte yapabilirsiniz.

Uygulamanız hakkında özel eğitim verelim
Elektronik imza uygulamasına geçmiş tüm portallar ve özellikle e-devlet sistemlerinin kullanımları ile ilgili bütün desteği eğitim için özel oluşturulmuş teknik destek ekibimizden alabilirsiniz.

Nasıl faydalanabilirim?
Online mağazamızdan veya müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile e-dost hizmeti satın alarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.