tr-TRen-US
  • Hizmetler


E - İMZA YAZILIMI

E-Tugra E-İmza Yazılımı CWA 14170, CWA 14171 ve ETSI 101733 standartlarına uygun olarak Güvenli Elektronik İmzalama yapan bir yazılımdır. Seçeneğe göre Tübitak API’si veya diğer açık kaynak kodlu API ler ile birlikte kullanılabilmektedir. E-Tugra ME-İmza Yazılımı TURKCELL mobil imza sunucusu ile entegre çalışabilmekte ve her türlü yazılım uygulamasına mobil imza entegrasyonu sağlayabilmektedir. Mevcut uygulamalarınıza E-imza ve ME-İmza Entegre ediyoruz. İster Doküman Yönetim Sisteminiz olsun, ister Web Formlarınız isterse de sadece belgeleriniz. E-imza ve ME-imza entegrasyonunu biz sağlıyoruz siz kullanmaya başlıyorsunuz.

Ayrıntılı Bilgi




MOBİL İMZA (ME) YAZILIMI

E-Tugra E-İmza Yazılımı CWA 14170, CWA 14171 ve ETSI 101733 standartlarına uygun olarak Güvenli Elektronik İmzalama yapan bir yazılımdır. E-Tugra ME-İmza Yazılımı TURKCELL mobil imza sunucusu ile entegre çalışabilmekte ve her türlü yazılım uygulamasına mobil imza entegrasyonu sağlayabilmektedir.





ZAMAN DAMGASI

Elektronik ortamdaki işlemlere güvenilir zaman bilgisi eklenebilmesini sağlayan zaman damgası, üzerinde zaman bilgisi olması gereken elektronik başvuru, tutanak, sözleşme ve benzeri her türlü elektronik veri üzerinde kullanılabilir. Zaman damgası, elektronik uygulamalarda özellikle zamanın kanuni önem taşıdığı başvuru, ihale, ödeme gibi işlemlerde işlemin yapıldığı zamanı ispatlamak için kullanılır.

Ayrıntılı Bilgi




YERİNDE KURULUM VE EĞİTİM HİZMETİ

İlk e-imza kurulumunuzdan sonra e-imzanızı kullanmak istediğiniz uygulamada size özel eğitim alabilirsiniz. E-imza kurulum sonrasında , e-imzanızı kullanacağınız uygulamalarda nasıl işlem yapacağınızı ve nasıl kullanacağınız konusunda eğitimler uzman asistanınız tarafından uzaktan verilmektedir.
Ayrıntılı Bilgi