tr-TRen-US


 • kep
  kep1
  kep2
  kep3
  kep1yıllık

 • zaman-damgası
  zaman-damgası1
  zaman-damgası2
  zaman-damgası3
  zaman-damgası4

 • e-imza-kampanya
  e-imza-kampanya2
  e-imza-kampanya3
  e-imza-kampanya4
  e-imza-müşavir
  e-imza-kampanya

 • e-imza
  simcard
  token
  e-imza-kampanya
  e-imza-kampanya2
  e-imza-kampanya3
  e-imza-kampanya4

 • e-tuğra-kep
  e-tugra-ssl
  e-tugra-ssl2
  -explorer
  mozilla
  chrome
  safari
  e-tugra-ssl3
  e-tugra-ssl4
  e-tugra-ssl5

*

E-İMZA ALMAK İSTİYORUM

E-İmza almak istiyorsanız ve E-İmza ile ilgili detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa E-İmza sayfamızı inceleyebilirsiniz.

1

KEP ALMAK İSTİYORUM

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) almak istiyorsanız ve KEP ile ilgili detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa KEP sayfamızı inceleyebilirsiniz.

s

E-İMZA YENİLEME

Sertifikanızın süresini uzatmak istiyorsanız E-İmza Yenileme sayfamızı inceleyerek işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

=

KEP İLE NE YAPILIR?

Kayıtlı elektronik posta nerelerde kullanılır ve ne yapılır kısaca bilgi almak için başlığa tıklayınız.

*

SSL ALMAK İSTİYORUM

SSL Sertifikası almak istiyorsanız ve SSL Sertifikası ile ilgili detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa SSL sayfamızı inceleyebilirsiniz.

7

KEP'İN AVANTAJLARI NELERDİR?

Kayıtlı elektronik postanın avantajları nelerdir?, Nerelerde kolaylık sağlar?, faydaları nelerdir? bu gibi soruların cevabını öğrenmek için tıklayınız.

w

ONLINE İŞLEMLER

Şifre Oluşturma, Askı-İptal, Bilgi Güncelleme işlemleri için buradan yardım alabilirsiniz.

E-İMZA

15 DAKİKADA E-İMZA

15-dakika-da-eimza

Başvurunuzu saat 11:00'a kadar yapmanız durumunda, saat 14:00'dan sonra E-Tuğra üretim ofislerine giderek e-imzanızı teslim alabilirsiniz.


EN UYGUN FİYATLAR
money

 

En uygun fiyatlarla sertifika sahibi olmanızı istiyoruz.
Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...

YAYGIN KAYIT BİRİMİ AĞI
canlı-destek
30 ilde Hizmetlerimiz yanı başınızda. Size en yakın kayıt birimimize giderek işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir, Hiçbir bedel ödemeden kimlik tespitinizi yaptırabilirsiniz.
ÜCRETSİZ KURULUM VE CANLI DESTEK
ücretsiz-kurulum
Satış ve teknik destek taleplerinizi karşılamak adına sizin için her an hazır müşteri temsilcilerimizle anlık görüşmeler yaparak işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Teknik destek personellerimiz tarafından uzak masaüstü bağlantı programı aracılığı ile, bilgisayarınıza bağlanarak e-imza uygulamanıza göre gerekli tüm kurulumlar anında ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

e-imza Başvurusu

UYGUN FİYATLARLA YARIM GÜNDE E-İMZANIZA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.
Basından

SSL

E-TUĞRA GÜVENLİ SİTE MÜHÜRÜ
e-tuğra-mühür
e-tugra mührünü sitenizde göstermek için sadece size verilen html kodunu kendi web sitenize yerleştiriniz. Müşterilerinizin sitenize karşı olan güvenini ve rahatlığını artırmak için sitenizin her sayfasında görünecek şekilde yerleştirmeniz önerilir. Özellikle kredi kartı ve sipariş formlarınızda e-tugra mührünüzün kesinlikle görünür olduğundan emin olmalısınız.
EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ
tr
e-tugra sertifika otorite makamı olarak, dünyadaki %99 web tarayıcısı tarafından güvenli kök olarak kabul görmesi sayesinde, tüm dünya ile rekabet ediyor, hatta onlardan daha uygun fiyatlar veriyoruz. Eğer yurtdışındaki firmalardan daha ucuz bir fiyat bulduysanız gerçekten sizleri kaybetmek istemeyiz, Türkiye’nin parası Türkiye’de kalsın diye onların fiyatının altına iner ve sizi kazanmak isteriz.
YEREL GLOBAL ORTAĞINIZ; E-TUĞRA
global-ortak
Artık SSL sertifikalarınız için, sertifikayı veren otorite olarak yabancı bir marka seçmenize gerek yok. Çünkü e-tugra artık tüm dünyanın kabul ettiği bir sertifika otoritesidir. Tüm işlemlerinizi Türkiye’nin markası olan e-tugra ile güvenle ve gururla yapabilirsiniz. Unutmayın, e-tugra yerel global ortağınız ve hemen yanıbaşınızda.
ÜCRETSİZ KURULUM VE CANLI DESTEK
gelişmiş-destek
Teknik destek personellerimiz tarafından uzak masaüstü bağlantı programı aracılığı ile, bilgisayarınıza bağlanarak SSL Sertifikanız için gerekli tüm kurulumlar anında ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Satış ve teknik destek taleplerinizi karşılamak adına sizin için her an hazır müşteri temsilcilerimizle anlık görüşmeler yaparak işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

SSL Başvurusu

SSL SERTİFİKASI İLE SİTENİZİN TRAFİĞİNİ GÜVENCE ALTINA ALIN.
Yorumlar

UYGULAMALAR

Bazı Referanslar

adabank akbank albaraka kamuihalem anadolubank anadolugrubu ato borusan bp casper cisco denizbank denizkuvvetleri dogan finansbank fritolay garanti ihaledergisi ingbank isbank kipas kulturbakanligi mazda pendik petrolofisi sarar siemens suzuki swatch takasbank telekom thy tobb tse ttnet turkiye_noterler_birligi yatas ziraatbankasi