tr-TRen-US

HAKKIMIZDA

e-tugra EBG Bilişim Teknolojileri ve Hizmetleri A.Ş., yüzde yüz yerli sermaye ile 2005 yılında kurulmuş olup, Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) olarak faaliyet göstermek amacıyla 5070 sayılı elektronik imza kanunu ve ilgili mevzuatların öngördüğü kriterleri ve alt yapı çalışmalarını tamamlamış ve Haziran 2006 ‘da Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumun'dan onay alarak, ESHS olarak faaliyetlerine başlamıştır. e-tugra, ilk 500 bilişim şirketi sıralamasında her yıl hızla yükselmeye devam etmektedir.

EBG Bilişim Teknolojileri ve Hizmetleri A.Ş. yaptığı tüm çalışmalarda, bireysel ve/veya kurumsal e-imza taleplerini mevzuatımızın öngördüğü gereklilikler doğrultusunda, güvenilir ve etkin bir şekilde karşılamak, e-ticarette e-imza kullanımı yaygınlaştırmak, e-devlet uygulamalarının ilerlemesine destek olmak ve ülkemizin bilgi toplumu olma hedefine katkıda bulunmak amacıyla faaliyet göstermeyi kendisine ilke edinmiştir. 

 TSE-ISO-IEC 27001 BGYS sertifikasyonuna sahip olan şirketimiz, mevcut bilgi birikimi, tecrübe, sıfır hata ve güçlü uluslararası işbirliklerinin yanısıra, aynı zamanda tüm dünyada, Mozilla Firefox, Microsoft IE, Opera, Safari, Chrome, Ipad, IPhone, Andorid vb. uygulamarında yüzde yüz güvenilir sertifika otoritesi olarak tanınan bir Türk SSL sağlayıcısıdır. Sahip olduğu 4096 bit kök sertifika ile Türkiye’de tek, dünyada sayılı şirketlerden biridir.

e-tugra, BSI Group (KPMG) tarafından ETSI TS 102042 v2.4.1 ile sertifikalandırılmış olup her yıl düzenli olarak denetlenmektedir.